Марина Мартинів
PERSONAL&FASHION STYLIST, OWNER OF FASHION SCHOOL "PUMP YOUR STYLE.STUDIO" & FASHION JOURNALIST
Привіт, мене звати Марина і це я допоможу тобі знайти власний ідеальний стиль, який ми сформуємо разом!

Я персональний та fashion стиліст, засновниця online школи "Pump your style. Studio", організатор майстер-класів та fashion журналіст. Я як ніхто знаю, що тобі потрібно і зроблю усе можливе, щоб твій гардероб почав працювати!


Освіта!

За освітою я журналіст та маркетолог і знаю як важливо презентувати себе та своє "Я". Більше 9 років я займаюсь журналістикою та пишу для модних видань. У моїх списках такі глянці як Cosmopolitan, Elle, Lamoda та інші!

Мода з дитинства!

Все моє життя модна індустрія неймовірно приваблювала мене. Дівчинка, яка була народжена у сім'ї дизайнерів інтер'єру та одягу, свого життя без моди не уявляла ще з малечку. Я точно знала, що колись і я стану частинкою цієї історії!
Після роботи журналістом та сотні написаних статей у рубрику "FASHION" для більше ніж 10-ти глянців, я зрозуміла, що хочу більшого! Настала пора почути себе! Свій професійний шлях до омріяної стилістики я почала з саморозвитку та практики. Я багато вчилась, читала, практикувала та знайомилась з цікавими людьми з цієї сфери. І ось вони перші клієнти, перші задоволенні красуні, які є моїми постійними клієнтами вже більше 3 років.


Досвід та практика!

Курс за курсом, майстер-клас за майстер-класом, роки інтенсивного навчання та практики і мої знання розширювались разом і з клієнтською базою! Настав час не тільки для персональної стилістики, але й комерційних проектів. Озирнувшись на насичені роки інтенсиву я зрозуміла, що таки не пройшла, не знайшла свого ідеального курсу у якому буде доступна інформація та лише найважливіше!


Ідея створення авторських курсів!

Так і з'явилась ідея створення "тих самих" курсів, які допоможуть не тільки знайти свій власний стиль, але й надихнуть стати на шлях до стилістичного майбутнього. Саме тому з'явилась вона - online школа "Pump your style.Studio"!
Відгуки клієнтів
Співпраця з брендами та світовими компаніями!
За роки досвіду мені пощастило попрацювати з гігантами fashion індустрії, які довірились мені та моїй експертній думці.
На сайті представлена лише частина брендів
САМЕ ЧАС ОБРАТИ ПОСЛУГУ ТА НАДІСЛАТИ ЗАЯВКУ
Я сконтактуюсь з тобою протягом 24 годин та надішлю усю потрібну інформацію!