КОМЕРЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ


Якщо ти власник бренду і хочеш, щоб твої зйомки стилізував професіонал, тоді читай увесь перелік послуг та залишай заявку!
Разом зі мною твій бренд заграє новими фарбами!
Стилізація комерційної зйомки
До стилізації комерційної зйомки входить: підбір від 1 до 10 повноцінних образів! Я знайду абсолютно усе починаючи від взуття та закінчуючи найменшими дрібничками. Запропоную Вам альтернативні та додаткові образи серед яких Ви зможете обрати "той самий". Формат співпраці може бути різний, залишай заяку та дізнавайся деталі!
Стилізація одного образу для зйомки
Я знаю, що таке ідеальне фото! Знаю, що таке ідеальний образ! І знаю, що саме цей образ стане візитною карткою твого бренду. Для того, щоб створити один ідальний знімок ти отримаєш як мінімум 10 варіацій образу серед яких ми зможемо обрати "саме той"!
Співпраця з брендами
За деталями щодо співпраці залишайте заявку! Є можливість створення окремої особливої послуги та певного пакету послуг.
Створення капсули для бренду
Про капсульний підхід ходять чутки! І я навчу Вас цьому мистецтву. Допоможу створити капсулу для вашого бренду на один сезон. Це буде ідеальна капсульна колекція у яку увійдуть речі, які будуть з легкістю комбінуватися між собою. Після цієї послуги, Ваші клієнти більше не будуть купувати одну річ, вони почнуть наглядно бачити, що таке розумний шопінг та ситуативний гардероб, де мова йду не лише про річ, але й про цілі комплекти!
Пакет послуг
Я створю для тебе щось особливе! Ми підберемо декілька послуг, які допоможуть тобі змінюватись кардинально. Залишай заяівку і я зможу запропонувати тобі щось особливе за спецальною ціною!
Відгуки фотографів та власників брендів
САМЕ ЧАС ОБРАТИ ПОСЛУГУ ТА НАДІСЛАТИ ЗАЯВКУ
Я сконтактуюсь з тобою протягом 24 годин та надішлю усю потрібну інформацію!