Pump your
ПРОГРАМА КУРСУ
старт:
30.05
М01
#01 тиждень
Привіт❤️
На зв’язку Марина Мартинів, засновниця стилістичної школи Pump Your Style Studio.
Я рада вітати тебе на курсі Pump Your Style Basic. Попереду на тебе чекає надзвичайно цікавий місяць.

В першому модулі ми поговоримо про Історію моди, яка допоможе розібратись з індустрією моди та надихнутись. Розберемо капсульний гардероб, що це таке, чому він необхідний та як його сформувати. Розберемо основні правила та лайфхаки.
Початок
Урок 1 / Історія моди
Урок 2 / Капсульний гардероб
Домашнє завдання
старт:
06.06
М02
#02 тиждень
Привіт❤️
В другому модулі на тебе чекає найоб’ємніший урок нашого курсу - Фігури. Ми поговоримо про типи фігур та пропорції, розберемо як правильно працювати з різними силуетами та довжинами, визначимо свій тип фігури, щоб в майбутнього ефективно формувати гардероб відповідно до наших зовнішніх особливостей. А також ми поговоримо про не менш важливу тему - кольористику, принти та різноманітні комбінації. Це доволі не проста тема, яка потребує багато уваги для вивчення та постійного тренування надивленності, проте розібравшись з нею, ми перестанемо боятись яскравих кольорів та зробимо наш гардероб ще цікавішим.
Урок 3 / Фігури
Урок 4 / Кольористика і комбінації
Додатковий матеріал
Домашнє завдання
старт:
13.06
М03
#03 тиждень
Привіт❤️
В новому модулі ми підготували матеріал, який допоможе розібратись які існують різновиди стилів, їх характеристики та стильові концепції. Також поговоримо про стилі та види стилістичних міксувань, розберемо кожен стиль, їх адаптацію в особистий гардероб та міксування, адже в сучасному світі досить рідко зустрічаються “чисті” види стилів, переважна більшість образів - мікс декількох стилів.
Розберемо що таке ДНК стилю, надстильові рішення, а також про характеристику та стильові комбінації.
Відповімо на запитання Як знайти свій стиль?
А також поговоримо про те, як зробити шопінг ефективним, що таке шопінг-лист та як його складати, де краще шопитись. Урок підійде, як для стилістів, які працюють з клієнтами, так і для усіх жінок, які хочуть розібратись з темою грамотного шопінгу.
Урок 5 / Різновиди стилів та стильові концепції
Урок 6 / Стилі та види стилістичних міксувань
Урок 7 / ДНК стилю
Урок 8 / Як знайти свій стиль?
Урок 9 / Ефективний шопінг
Домашнє завдання
старт:
20.06
М04
#04 тиждень
Привіт❤️
Ми на фінішній прямій курсу. В нашому останньому модулі поговоримо про гардероб, його правильний розбір та планування, що допоможе зекономити не одну 100$, тренди, як їх адаптувати в свій гардероб, як адаптовувати тренди в гардероб клієнтів, що особливо актуально для стилістів. Розберемо що таке мікро та макро тренди і як з ними працювати. А також поговоримо про натхнення та правильне наслідування. Як не плагіатити, а надихатись різними речима, подіями та людьми навколо.
Урок 10 / Психологія та правильне планування
Урок 11 / Тренди
Урок 12 / Правильне наслідування
Урок 13 / Головні джерела натхнення
Урок 14 / Корисні джерела
Завершення курсу
Домашнє завдання
старт:
20.06
М05
Дипломна робота
Привіт❤️
Ми завершуємо практику курсу Дипломною роботою, яка допоможе краще закріпити отриманні знання.
Завдання дипломної роботи у пдф файлі.
ДИПЛОМНА РОБОТА
ПРИКЛАД ДИПЛОМНОЇ РОБОТИ