Послуги персонального стиліста
Стиль - це простий спосіб говорити про важливі нам речі!
І я допоможу тобі сформувати свій неповторний та абсолютно унікальний почерк.

перелік послуг для жінок та чоловіків:
Твій унікальний та неповторний стиль ми сформуємо разом!
Переваги роботи зі стилістом:
 • Економія часу та грошей!

  Ви колись задумувались, що вартість однієї послуги стиліста рівна вартості одноєї, не завжди вдалої покупки. Тепер, з допомогою стиліста ви перестанете вагатись та будете купувати лише необхідне та актуальне для вашого гардеробу. Тим самим, зекономишви час та витрачені кошти на непотрібні речі!
  1
 • Визначення типу фігури та зовнішніх особливостей!
  Абсолютна кожна моя послуга розпочинається з визначення фігури та певних зовнішніх особливостей! Такого типу "шпаргалка" допоможе вам зрозуміти ваші виграшні зони, допоможе обирати лише правильні довжини та силуети. А також з цією безцінною інформацією, ви зможете шопитись абсолютно самостійно. У майбутньому - без допомоги стиліста!
  2
 • Швидкі та якісні збори щодня, а не лише, коли на це є настрій!
  Кожна послуга націлена на те, що зроби стануть не лише швидкими, але й справді будуть в задоволення! Ви перестанете задумуватись над тим, що ж одягнути, відтепер усе буде під рукою!
  3
 • Відкриття нових та безпрошгарших комбінацій!
  Сумна статисика вказує на те, що 4 з 7 днів ми одягаємо лише звичні для нас комбінації та не знаходимо натхнення чи ентузіазму, щоб спробувати щось абсолютно нове. Зі мною такого не буде!
  Після кожної послуги, ви отримаєте стилістичний гід з десятками комбінацій, які будуть пасувати виключно вам та вашим зовнішнім особливостям. І гардероб заграє по новому!
  4
 • Можливість задіяти свій гардероб на 100%!
  Як показує практика, думати, що одягнути ми починаємо зазвичай за кілька хвилин до виходу. Схопивши звичні джинси та кофтинку біжимо по справам і навіть не помічаємо шалені можливості нашого гардеробу!
  Я змушу усі ваші речі "працювати" і ви не помітите, як омріяні комбінації з Pinterest поселяться у вашій шафі.
  5
 • Виведення ДНК стилю та вашого неповнорного стилістичного "Я"!
  Робота зі стилістом, це не лише про речі! Це про щось значно більше, це про - виведення власної родзинки. І я допоможу вам у цьому. Дуже важливо одягати не лише актульний одяг чи правильні довжини, основою стайлінгу є відображення вас та вашого "я" за допомогою одягу та вдалих комбінацій!
  І це основа основ з якої ми розпочнемо!
  6
"Ваш одяг - це спосіб заявити про себе світу, особливо зараз...., коли спілкування стає таким швидким. Мода - це моментальне мовлення!"

Miuccia Prada
Відгуки клієнтів про спільну співпрацю
на сайті представлена лише частина відгуків, більше можна знайти на моїй instagram сторіночці*
Замовити послугу персонального стиліста!
Залишай заявку і протягом 72 годин я сконтактуюсь з тобою та надішлю усі деталі щодо послуги