Спікери Pump your style
 • Марина Мартинів
  PERSONAL & FASHION STYLIST
  PERSONAL & FASHION STYLIST чиї образи у сезоні 2020 порапили на сторінки VOGUE, VOGUE ARABIA та інших видань. Журналіст глянців: Elle, Cosmopolitan та Lamoda. Fashion blogger та засновниця стилістичної школи Pump your style Studio!

  Організатор fashion заходів в Україні та за її межами. За плечима сотні задоволених клієнтів, десятки зйомок та тисячі випускників!

  Instagram
 • Олександра Буринська
  Головний редактор Cosmopolitan
  Пройшла курс «Видавнича справа» в University of the Arts London. Свою кар'єру в глянці розпочала в журналі Elle з позиції асистента фоторедактора.

  Instagram
 • Леонід Мартинчик
  Fashion експерт
  Телеведучий, інфлуенсер, fashion експерт та найстильніший чоловік України за версією журналу Elle.

  Instagram
 • Анастасія Бурлака
  Fashion influencer
  Кинула роботу в банку заради моди. І за півроку роботи в Інстаграм почала співпрацювати зі світовими брендами: Stradivarius, Caroline Lemke, Tammy & Benjamin!

  Instagram
 • Таня Dudu
  PERSONAL & FASHION STYLIST.
  Працює не з ОДЯГОМ, а ЛЮДЬМИ, тому з нею ви навчитесь розбиратись в собі, своєму гардеробі, стилях та трендах.
  Роботу з персональними клієнтами практикує близько 2,5 роки. За цей час змінила життя дівчат більше як з двадцяти країн світу.
  В її instagram завжди багато мотивації, натхнення та стильного контенту.

  Instagram
 • Діана Червінська
  Blogger&Influencer
  Блогер з 5-ти річним стажем, 2000 постами в Instargam та 200к підписниками! Теми блогу: fashion, стиль та подорожі. Співпрацюю зі світовими брендами та навчу Вас! Засновниця власної лінійки одягу.

  Instagram
 • Ірина Зінченко
  Фахівець у галузі етикету та естетичного виховання
  Засновниця школи сучасного етикету «Elite Manners".Автор методик створення персонального бренду та побудови успішних комунікацій у бізнесі та сфері особистого життя.

  Instagram
 • Валерія Квасневська
  Екс-головний редактор журналу Pink
  Екс-головний редактор журналу Pink, придумувала спецпроекти для L'officiel, Pink, XXL.Писала для Pink, L'Officiel, bit.ua, TheDevochki, ProMum, Huawei, Yves Rocher, Stylus, Mary Kay. Автор книги "Вельветові штани" і курсу "М'язи тексту", креативний консультант.

  Instagram
 • Роман Тимофєєв
  Журналіст і fashion-експерт
  В минулому редактор ELLE і Harper's Bazaar, автор рейтингу найстильніших чоловіків України ELLE MAN AWARDS. Розробляв спецпроекти для Balmain, Saint Laurent, Dolce & Gabbana, ЦУМ, Tommy Hilfiger, Ermenegildo Zegna.

  Instagram
 • Анна Іванова
  Шеф-редактор на сайті ELLE.UA.
  Розробляла спецпроекти з ЦУМ, Yves Rocher, Dolce & Gabbana, Huawei, Samsung, Givenchy, Guerlain, Bvlgari.

  Брала інтерв'ю у Роуз Макгоуен, Макса Айронса, Маші Єфросиніної, Monatik, Катерини Кухар, Сергія Бабкіна, голови Нацбанку України, міністра освіти і віце-прем'єр-міністра.

  Instagram
 • Таїсія Куденко
  Журналістка, редакторка жіночого онлайн-медіа Wonderzine Україна, б'юті-оглядачка The Village Україна
  Працювала в журналі Cosmopolitan Україна, де за 5 років пройшла шлях від асистентки відділу «Краса» до старшої редакторки видання. Продовжує писати для Cosmopolitan як позаштатна авторка.

  Instagram
 • Олексій Маат
  Fashion фотограф
  Засновник школи візуального брендингу. Його роботи публікують міжнародні видання, в тому числі VOGUE ITALY, «Horizont», «GMARO Magazine», «The FIRST Magazine», «MALVIE Magazine», «OPIUM RED Magazine»

  Instagram
 • Тетяна Мороз
  Візажист-гример
  Закінчила дворічну Краківську школу гриму та візажу, де мала змогу стажуватись в багатьох театрах, серед яких театр Юліуша Словацкего.

  В 2017 році виграла Польський конкурс візажистів. На даний момент проводить індивідуальні заняття з макіяжу в Гданську та співпрацює з фотографами та моделями на фотосесіях.

  Instagram