Спікери Pump your style
Марина Мартинів
PERSONAL & FASHION STYLIST
PERSONAL & FASHION STYLIST чиї образи у сезоні 2020 порапили на сторінки VOGUE, VOGUE ARABIA та інших видань. Журналіст глянців: Elle, Cosmopolitan та Lamoda. Fashion blogger та засновниця стилістичної школи Pump your style Studio!

Організатор fashion заходів в Україні та за її межами. За плечима сотні задоволених клієнтів, десятки зйомок та тисячі випускників!

Instagram
Олександра Буринська
Головний редактор Cosmopolitan
Пройшла курс «Видавнича справа» в University of the Arts London. Свою кар'єру в глянці розпочала в журналі Elle з позиції асистента фоторедактора.

Instagram
Леонід Мартинчик
Fashion експерт
Телеведучий, інфлуенсер, fashion експерт та найстильніший чоловік України за версією журналу Elle.

Instagram
Анастасія Бурлака
Fashion influencer
Кинула роботу в банку заради моди. І за півроку роботи в Інстаграм почала співпрацювати зі світовими брендами: Stradivarius, Caroline Lemke, Tammy & Benjamin!

Instagram
Таня Dudu
PERSONAL & FASHION STYLIST.
Працює не з ОДЯГОМ, а ЛЮДЬМИ, тому з нею ви навчитесь розбиратись в собі, своєму гардеробі, стилях та трендах.
Роботу з персональними клієнтами практикує близько 2,5 роки. За цей час змінила життя дівчат більше як з двадцяти країн світу.
В її instagram завжди багато мотивації, натхнення та стильного контенту.

Instagram
Діана Червінська
Blogger&Influencer
Блогер з 5-ти річним стажем, 2000 постами в Instargam та 200к підписниками! Теми блогу: fashion, стиль та подорожі. Співпрацюю зі світовими брендами та навчу Вас! Засновниця власної лінійки одягу.

Instagram
Ірина Зінченко
Фахівець у галузі етикету та естетичного виховання
Засновниця школи сучасного етикету «Elite Manners".Автор методик створення персонального бренду та побудови успішних комунікацій у бізнесі та сфері особистого життя.

Instagram
Валерія Квасневська
Екс-головний редактор журналу Pink
Екс-головний редактор журналу Pink, придумувала спецпроекти для L'officiel, Pink, XXL.Писала для Pink, L'Officiel, bit.ua, TheDevochki, ProMum, Huawei, Yves Rocher, Stylus, Mary Kay. Автор книги "Вельветові штани" і курсу "М'язи тексту", креативний консультант.

Instagram
Роман Тимофєєв
Журналіст і fashion-експерт
В минулому редактор ELLE і Harper's Bazaar, автор рейтингу найстильніших чоловіків України ELLE MAN AWARDS. Розробляв спецпроекти для Balmain, Saint Laurent, Dolce & Gabbana, ЦУМ, Tommy Hilfiger, Ermenegildo Zegna.

Instagram
Анна Іванова
Шеф-редактор на сайті ELLE.UA.
Розробляла спецпроекти з ЦУМ, Yves Rocher, Dolce & Gabbana, Huawei, Samsung, Givenchy, Guerlain, Bvlgari.

Брала інтерв'ю у Роуз Макгоуен, Макса Айронса, Маші Єфросиніної, Monatik, Катерини Кухар, Сергія Бабкіна, голови Нацбанку України, міністра освіти і віце-прем'єр-міністра.

Instagram
Таїсія Куденко
Журналістка, редакторка жіночого онлайн-медіа Wonderzine Україна, б'юті-оглядачка The Village Україна
Працювала в журналі Cosmopolitan Україна, де за 5 років пройшла шлях від асистентки відділу «Краса» до старшої редакторки видання. Продовжує писати для Cosmopolitan як позаштатна авторка.

Instagram
Олексій Маат
Fashion фотограф
Засновник школи візуального брендингу. Його роботи публікують міжнародні видання, в тому числі VOGUE ITALY, «Horizont», «GMARO Magazine», «The FIRST Magazine», «MALVIE Magazine», «OPIUM RED Magazine»

Instagram
Тетяна Мороз
Візажист-гример
Закінчила дворічну Краківську школу гриму та візажу, де мала змогу стажуватись в багатьох театрах, серед яких театр Юліуша Словацкего.

В 2017 році виграла Польський конкурс візажистів. На даний момент проводить індивідуальні заняття з макіяжу в Гданську та співпрацює з фотографами та моделями на фотосесіях.

Instagram